Чому так часто забивається внутрішньобудинкова каналізація!!!
 

 

До диспетчерської служби КП БМР ЖЕК №7 та на аварійну службу підприємства почастішали звернення стосовно забитої каналізації в підвалах будинків, нестерпний сморід, антисанітарію та звинувачення працівників підприємства у неякісному наданні послуг: «приїхали, покрутились і поїхали», «за що ми платимо гроші» і т.д. Проте ніхто з нас не задається питанням, а може проблема не тільки в роботі слюсарів – сантехніків, які нажаль теж не безгрішні, ай в САМИХ НАС, мешканцях??????? Може ми використовуємо каналізаційні мережі не за призначенням???

       Ось один із «свіжих» фактів, який говорить про це!!!!!!!! Виїхавши по заявці мешканців, що не сходить вода в унітазі, працівники підприємства були змушені демонтувати унітаз, щоб встановить причину….. А причина проста: мешканці квартири систематично викидали в унітаз вміст туалетної корзини для котика, який при взаємодії з водою стає як цемент та може засмічувать каналізаційні мережі не лише в квартирі власника чотирилапого друга (в даному випадку квартира знаходиться на одному з нижніх поверхів), а й по стояку та в підвалі!!!! Далі без коментарів…. Фото додається..




Роз’яснення щодо проведення капітальних ремонтів




Звіти про виконані роботи